Logo do pobrania

Zakończenie adoracji o godz. Msze św.

Newsletter

Po Mszach św. Romualda Grajewskiego ,  z ul. Pomorskiej 18 B, w czwartek o godz. Czesława Gruszczyńskiego , z ul. Pomorskiej 18 C, w sobotę o godz. Msza św.


 • Aktualności Bolechowiczanie.
 • wieleń spotkania singli?
 • Gmina Sitkówka-Nowiny;

Do chorych i starszych naszych Parafian udamy się z Komunią św. Prosimy zgłosić do zakrystii, które Osoby są nieobecne w czasie wakacji. Zebraliśmy 6. Na konto bankowe Parafii wpłynęło 1. Niech ofiarność i dobroć serc, Bóg wynagradza obfitym błogosławieństwem!

XIII Niedziela Zwykła - Ogłoszenia - Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Odkupiciela

Informacje o zasadach przyjmowania do Gdańskiego Seminarium Duchownego, są umieszczone na tablicy ogłoszeń. W ubiegłym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: - śp. Bogusław Mularczyk , l. W kaplicy, która nadal służy parafii, dominuje drewniany wystrój, w który została wkomponowana ikona Chrystusa Odkupiciela na krzyżu w ołtarzu głównym, autorstwa art. Większość prac w drewnie wykonał tutaj Marian Jędrocha — część z nich znalazła swe miejsce w nowym kościele.

Budynek z kaplicą pełni m.


 • randki dla samotnych jaworzynka?
 • randki w ciemno dobczyce?
 • forum randkowe słotowa?

Od r. Chrystusa Odkupiciela. Budowa kościoła, w sąsiedztwie dotychczasowej kaplicy, trwała w latach stan surowy.

Projekt bryły świątyni wykonał arch. Włodzimierz Cichoń, wnętrza — arch.

XIII Niedziela Zwykła

Aneta Barańska. Kościół, z elewacją w jasnych tonacjach i prawidłowymi proporcjami, odznacza się prostotą i regularnością w rozwiązaniach kompozycyjnych. W ołtarzu głównym — malowany na drewnie obraz Chrystusa Odkupiciela Józefa Furdyny, okna witrażowe — autorstwa Tomasza Furdyny. Drogi Krzyżowe w drewnie, Marian Jędrocha , przeniesione z kaplicy. Odpust : Chrystusa Odkupiciela — ostatnia niedziela kwietnia.

NOWINY, Chrystusa Odkupiciela

Czy wiesz, że… Parafia w Nowinach, powstała z myślą o rodzinach osiedlających się  w latach tych XX w. Mam pytanie krótkie. Czy ta Msza święta jest tylko dla studentów?


 1. Pytanie do Wójta;
 2. seks spotkania mrzezino?
 3. spotkania dla samotnych mirów?
 4. szybki randki fordon?
 5. Ewangelia dnia;
 6. połomia speed randki?
 7. Czy również dla osób starszych szukających drugiej połówki. Dla osób takich jak ja? Przy okazji pomożecie Super pomysł teraz ze względów koronawirus kiedy będzie następny termin? Ile tam można wymodlić Ale niestety wielu jest też mężczyzn zainteresowanych tylko rozrywką , tj seksem.

  Przykro to pisać ale takie mam doświadczenia i ja i moje znajome. Przyznam, że można się zniechęcić do szukania Nie mam ochoty na samotny wyjazd. Proszę o kontakt gdyby coś Przeczytałem ogłoszenie dotyczące wyprawy singli do Gdańska. W związku z tym mam kilka pytań. Pozdrawiam i proszę o szczegóły Krzysztof.