Łukaszem Mazurkiem MIC, rozpoczęli swoje pielgrzymowanie do grobu św. Stanisława Papczyńskiego do Góry Kalwarii. Wyruszyli dziś po porannej Mszy i smacznym śniadanku, ale przybyli już wczoraj wieczorem..

Account Options

Rozpoczęli Mszą w małym kościele i wysłuchaniem konferencji ks. Potem była kolacja przy grilu i nocleg w namiotach. Życzymy owocnej pielgrzymki. Dziś Mszą świętą o godzinie Po Mszy ks. Waldemar poprowadził uroczystą procesję z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy przygotowanych na placu przed drewnianym kościołem, udzielił blogoslawienstwa i pobłogosławił wianki z kwiatów i ziół.

Ksiądz z kotką Piękna nasz Puszcza cała Wiesława Pietrasa Wystarczy kliknąć w link. Tradycyjne 4 ołtarze gotowe. Zostały przygotowane przez następujące wspólnoty: Żywy Różaniec z Puszczy Mariańskiej, strażaków z Michałowa i Walerian, dzieci pierwszokomunijne z rodzicami pod opiekę s.

Ewy i grupę biblijną. Zapraszamy Parafian do asysty procesyjnej, dzieci do sypania kwiatkami.

Udostępniajmy tę wiadomość. Warto było czekać 9 miesięcy Od ostatniej niedzieli nie ma już limitu udziału wiernych we Mszach Świętych, tym samym decyzją ks. Bpa Andrzeja Dziuby została zniesiona dyspensa od udziału w niedzielnych Eucharystiach. Przypominamy jednak, że choroby zawsze stanowią usprawiedliwienie dla nieobecności na niedzielny Mszach Świętych.

Gmina Puszcza Mariańska

W każdą niedzielę do końca czerwca będą odprawiane jes W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte będą odprawiane o godz. Tradycyjnie procesja będzie po Mszy Świętej o godz. Wierni po Eucharystii zgromadzą się na placu między kościołem a cmentarzem. Drogą procesji rezurekcyjnej będzie się przemieszczała z NS tylko asysta procesyjna, dochodząc do specjalnie przygotowanych w 4 rogach placu ołtarzy.

Ołtarze będą przygotowane przez Koło Różańcowe z Puszczy Mariańskiej, strażaków z Michałowa, rodziców i dzieci pierwszokomunijnych z s. Ewą oraz wspólnotę biblijną. Zapraszamy asystę procesyjną do czynnego udziału w procesji.

Prosimy o składanie płatków kwiatów do sypania podczas procesji. Za tydzień, po Mszy Świętej o 9. Również, za tydzień, zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży wyjeżdżających na kolonię do Zawoi, w dniach lipca po odbiór kart kolonijnych i dokonywanie wpłat. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na trwający remont ogrodzenia cmentarnego.


 • zbąszyń klub dla singli.
 • .
 • pszów szukam kochanka.
 • szukam kobiety uście gorlickie.
 • .
 • samotne kobiety czastary.
 • Działalność Księży Marianów w Polsce i na świecie.

Jesteśmy na etapie zalewania zbrojonych fundamentów. W poniedziałek bramę cmentarną przy szkole wyłączymy z komunikacji. W kolejnym etapie będzie budowa ogrodzenia wzdłuż nowej drogi na Budy Zaklasztorne.

Na dzień dzisiejszy dokonane prace przy ogrodzeniu pochłonęły 67 zł. Wciąż liczymy na wsparcie finansowe i modlitewne tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do wzięcia i czytania darmowej gazety Dobre Nowiny. W przyszłym tygodniu prosimy o sprzątnięcie Rodziny z miejscowości Długokąty Małe. W minionym tygodniu Bóg odwołał do siebie śp.


 • Wspólnoty | Zgromadzenie Księży Marianów – Lublin.
 • czorsztyn zabawy dla singli.
 • wiązów spotkania singli.
 • wieleń spotkania singli.
 • .

U nas w parafii kolejna ważna sprawa, którą podjeliśmy A ogrodzenie cmentarne " idzie" do przodu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego Bierzmowania. Sakrament z rąk JE ks. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zamyka okres wielkanocny w liturgii Kościoła.

W r. Zakonników umieszczono w klasztorze w Mariampolu na Litwie, bez możliwości przyjmowania kandydatów. Jerzy Matulewicz. Stanął w ten sposób na czele odradzającego się Zgromadzenia Księży Marianów. Z roku na rok Zgromadzenie Księży Marianów coraz bardziej się rozrastało. Obecnie mariańska wspólnota zakonna liczy około członków na całym świecie. Polska zawsze była centrum życia zgromadzenia.

Dziś ponad marianów angażuje się w aktywną pracę duszpasterską w Polsce. Posiadają kilkanaście domów zakonnych. Znajdują się one m. Marianie prowadzą duszpasterstwa parafialne i sanktuaryjne.

Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Księży Marianów

Posługują w domach opieki społecznej. Prowadzą rekolekcje i misje ludowe. Prowadzą hospicja dla nieuleczalnie chorych oraz liczne fundacje wspomagające dzieła apostolskie. Angażują się również w pracę wychowawczą, naukową i wydawniczą. Zajmują się tam prowadzeniem aktywnej pracy duszpasterskiej. Mają pod opieką liczne szkoły podstawowe, wspierają katolickie ruchy świeckich, realizują programy pomocy socjalnej.

Bardzo często pracują w najuboższych częściach kraju, wspierając katolików. W biedniejszych krajach dokładają wszelkich starań, aby zebrać fundusze na odbudowę kościołów.