znajdź pracę

Spowiedź codziennie przed Mszą Świętą. W środę po Mszy Świętej spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów. Msze Święte w tygodniu o godz.


  • rabka-zdrój randki w ciemno!
  • NASI PARTNERZY!
  • spotkania dla singli gogolin!
  • uście gorlickie randki!
  • Zobacz wpisy!

Sobota godz. I z godz. Msze Święte w tygodniu do piątku włącznie o godz. W czwartek godz. W niedzielę Msze Święte o godz. Trwają prace przy Drodze Krzyżowej, efekty prac można zobaczyć na naszym Facebooku.

Podaj powód zgłoszenia

Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali w sobotę. Przeżywamy dzisiaj stą niedzielę zwykłą, jest to również pierwsza niedziela miesiąca. W tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca Adoracja po Mszy Świętej. Przypominamy, że przez cały sierpień nie będzie odwiedzin chorych. W sobotę prosimy mężczyzn o pomoc w pracach przy nowej drodze krzyżowej.

Dziś kończy się 21 Ogólnopolski Tydzień św.

Organizacja Pomocy Misjom prosi o ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji:1 grosz za 1 kilometr szczęśliwie przejechany. Dziękujemy rodzicom Patryka za przygotowanie świątyni na dzisiejszą Mszę Świętą. W tygodniu Msze Święte sprawowane będą o godzinie W sobotę: — o godz. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie naszej świątyni.

W przyszłym tygodniu o posprzątanie i udekorowanie prosimy państwa młodych wraz z rodzicami chłopca przystępującego do I Komunii Świętej. Msze Święte w tygodniu: — od poniedziałku do piątku o godz. Marii Magdaleny, czwartek św. Jadwigi, piątek św. Kingi — w sobotę św. Jakuba i św. Krzysztofa, Msza Święta ślubna oraz o godz. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone dla misjonarzy pracujących poza granicami naszej ojczyzny.

Przeżywamy dzisiaj tą Niedzielę Zwykłą, w nadchodzącym tygodniu przypadać będzie pierwsza środa, pierwszy czwartek,  piątek i sobota miesiąca. Msze Święte w tygodniu: — poniedziałek ego czerwca o godz. Przeżywamy dzisiaj dwunastą Niedzielę Zwykłą, w tygodniu Msze Święte o i O pomoc przy sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul.

STREFA ROZRYWKI

Akacjowa 5D. W środę Uroczystość św. Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę Msze Święte o , i — o Trwają prace przy Drodze Krzyżowej, taca z drugiej Niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na ten cel. W ubiegły czwartek obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy Bogu za możliwość świętowania mimo panującej epidemii, za piękną pogodę, wszystkim osobom, które przygotowały i udekorowały ołtarze.

Dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzicom. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Pani organistce. Panom za asystę przy Najświętszym Sakramencie, osobom które niosły sztandary oraz różaniec, wszystkim Parafianom którzy licznie uczestniczyli w procesji. Zgodnie z tradycją przez 8 kolejnych dni od Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, odbywać się będzie Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Chati - poznaj nowych ludzi!

Od poniedziałku procesja odbywać się będzie po wieczornej Mszy Świętej o godzinie Msze Święte w tygodniu tylko o godz. Dziś przeżywamy uroczystość Świętej Trójcy, jest to także pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa, które odbywają się codziennie przez cały miesiąc po mszach wieczornych.

Msze Święte w tygodniu: — poniedziałek — wtorek; środa i — czwartek , ego czerwca , przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza Święta o godzinie , po Mszy odbędzie się procesja wokół naszego kościoła. Prosimy dzieci Komunijne i Rocznicowe o obecność w strojach, dziewczynki zachęcamy do sypania kwiatków. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W związku z odwołaniem przepisów dotyczących zgromadzeń publicznych, ks.

Arcybiskup odwołał dyspensę od uczestnictwa w Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane. Od jutra także rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Msze Święte w tygodniu: — poniedziałek i — wtorek i — w tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca w te dni również i — niedziela i Rocznica I Komunii Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek o godz.

Msze Święte w tygodniu: — poniedziałek gregoriańska — od wtorku do piątku gregoriańska i — sobota gregoriańska, Msza Święta chrzcielna, i wieczorna o — niedziela gregoriańska, oraz Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielone Świątki. Msza dla dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę Msze Święte w tygodniu: — poniedziałek — wtorek gregoriańska oraz — środa gregoriańska oraz — czwartek gregoriańska oraz — piątek gregoriańska oraz odpustowa — sobota gregorianka oraz — niedziela i gregoriańska Codziennie o godz.

W naszym kościele na Mszy Świętej może przebywać 26 osób! W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca; Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych Msze Święte w tygodniu o godzinie: — i poniedziałek — wtorek — środa transmisja online na Facebooku — czwartek — piątek pierwsza majówka i Msza Święta — sobota Wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie różaniec prowadzony przez Wojowników Maryi, o Msza Święta w ich intencji. I Komunia Święta przeniesiona na koniec września, przypominamy jednak o możliwości indywidualnego przystąpienia do I Komunii Świętej po wcześniejszym uzgodnieniu.

W poniedziałek o godz. Prosimy mieć ze sobą maseczki. Msze Święte od poniedziałku do piątku w godz.

To już prawie koniec!

W sobotę tylko msza o godz. W niedzielę msze święte o godz. Kościół jest stale otwarty dla parafian, zapraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, transmitowane są tam msze z naszej parafii. Przeżywamy dziś Niedzielę Palmową. W związku z obecnym zagrożeniem epidemiologicznym, przypominamy o możliwości skorzystania z udzielonej przez Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego dyspensy od uczestniczenia we Mszy Św. Odwołane zostają w najbliższym czasie wszystkie spotkania: grup parafialnych, dzieci przygotowującej się do I Komunii Świętej i młodzieży do Bierzmowania. Ze względu na ogłoszony w naszym kraju stan epidemii, i wprowadzeniu nowych obostrzeń oraz zważając na dekret ks.

Arcybiskupa Józefa Kupnego z dnia Kancelaria Parafialna czynna telefonicznie. Codziennie rano o Msza Święta za Parafian. W razie potrzeby jest możliwość spowiedzi. Kościół jest otwarty w ciągu dnia dla wiernych. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. Droga Krzyżowa w piątek o Z serca płynącej potrzeby i natchnienia Ducha Świętego, chciałbym zaprosić ja, i Matka Najświętsza, o czym jestem przekonany, 20 osób do utworzenia Róży Różańcowej w intencji: o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci.

Ogłoszenia Parafialne

Do takiej modlitwy zachęcał kiedyś Jan Paweł II, a o cudach i łaskach daje świadectwo wielu rodziców. Sam jestem ojcem trzech dorosłych synów i wiem jak bardzo potrzeba łask dla nich w tych niełatwych czasach. Liczba modlących się w ten sposób rodziców to i Róż Różańcowych. Modlitwa polega na tym, że codziennie odmawiamy za nasze dzieci jedną dziesiątkę Różańca, wspólnie z innymi rodzicami mogą być też np.