Szukasz dobrego portalu dla singli i osób samotnych?

Zwłaszcza gdy codziennie zajmuje Cię praca i domowe obowiązki.

AKTUALNOŚCI

Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapraszamy Cię na imprezę dla singli Speed Dates! Sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższe wydarzenie w Twoim mieście i nie zapomnij się zapisać. Przypomnienie wyślemy Ci mailowo i smsem.


  • szybki randki odrzykoń.
  • Na czym polegają szybkie randki?;
  • postomino szybki randki.

Speed Dates to seria 5-minutowych spotkań z uczestnikami imprezy. Podczas pięciu minut będziesz mógł porozmawiać o tym, co dla Ciebie najważniejsze i sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka ma ochotę na kolejne spotkanie. Biorąc udział w najbliższym wydarzeniu w Białymstoku, będziesz mieć szansę poznania kilkunastu nowych osób.

BIAŁYSTOK: Najbliższe spotkania dla singli

Może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia? Dla zapracowanych singli szybka randka to idealne rozwiązanie, by w krótkim czasie poznać jak najwięcej osób. Zwłaszcza gdy na co dzień nieśmiałość przeszkadza Ci w nawiązywaniu bliższych kontaktów. Na koniec wieczoru wszyscy uczestnicy oddają formularze z zaznaczonymi wcześniej osobami, z którymi chcieliby kontynuować znajomość. W przypadku odwzajemnionego zainteresowania, następuje za naszym pośrednictwem wymiana kontaktów.

Proste i szybkie! Po każdym szybkorandkowym spotkaniu można zostać na imprezie z nowo poznanymi osobami w mniejszym lub większym gronie i kontynuować miło wieczór. Sprawdź siebie i nas — przyjdź na szybkie randki! Speed dating - tutaj szybko i w prosty sposób poznajesz nowych ludzi! Kilkanaście szybkich randek w jeden wieczór - na żywo!

Portal dla Singli szukających miłości

Szukasz miłości, przyjaźni lub zabawy w sympatycznym gronie? Świetnie trafiłeś, to wszystko znajdziesz u nas.

[MJ#019] Najlepsze wspomnienia o Tobie... / LIVE Randkowy [#05]

Tutaj każdy ma ten sam cel — poznać drugą fajną osobę! Organizujemy w Warszawie szybkie randki już od 10 lat - możesz nam zaufać. Na początek kilka terminów, kto pierwszy, ten lepszy!