Opis Poznaj miliony nowych ludzi z całego świata, gdziekolwiek jesteś.

Rozmawiaj ze światem

Co nowego Historia wersji. Ulepszyliśmy aplikację poprawiając kilka drobnostek. Dobrej zabawy! Oceny i recenzje Wszystkie. Activeal , Psychopata2 , Wielkość Kategoria Sieci społecznościowe. Zgodność Wymaga systemu iOS 9. Prawa autorskie © Twoo - Meet new people. Cena Gratis. Wsparcie aplikacji Zasady prywatności. Chmura rodzinna Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny. Napisano 25 styczeń - Pono Miro Gulczasa na inspektora  oświaty do Trzciannego ściąga.

Napisano 25 styczeń - Chcieli już podnieść opłatę za wodę ale na szczęście Andrzej przemówił im do rozumu,ponoć mówili że rolnicy są tacy bogaci i stać ich na to,Andrzej i Józek to są bardzo rozsądni radni -tak trzymać. Napisano 25 styczeń - Mam pytanie który Andrzej  Klepadło czy Pogorzelski?

Mońki - Strona internetowa Monieckiego Ośrodka Kultury

Daj mi rolniku odpowiedż. Napisano 25 styczeń - Andrzej P.

Napisano 25 styczeń - Przewodniczy to stary ,,komuch " zrobi wszystko aby mieć korzyść, po co chodzić u Danka po  dachach jak można po udawać ważnego i brać miesięcznie około zł i nie będzie trzymał ich strony zastanówmy, a jak są ludzie niewygodni to trzeba ich sie pozbyć albo zastraszyć , ale na to wszystko są paragrafy  , ale cztery lata szybko miną i ich sie oceni hehe. Napisano 25 styczeń - Tak, Danek dał mu zarobić. Napisano 26 styczeń - Powiedzcie mi proszę jak będzie z tymi ludzi wytrzymać do końca ich pierwszej i ostatniej kadencji,zaczynają cuda robić,praca powinna być dla ludzi ze Trzciannego,jak wytrzymać w pracy,jak żyć?

Napisano 26 styczeń - Jak żyć? To trzeba było wypełnić podczas kandydowania. Napisano 27 styczeń - Władzo z Napisano 27 styczeń - Zobaczymy. Jeszcze poczekamy co będzie dalej. Sumienie raczej nie, a może przemyślenia. Napisano 28 styczeń - Stasiek nie po to Ciebie wybraliśmy żebyś głosował za podniesieniem opłat za ścieki,powinieneś chociaż wstrzymać się od głosu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0 0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych. Odpowiedz na cytowane posty       Wyczyść. Portal www. Więcej informacji w regulaminie forum. Polityka Prywatności. Polska Press sp. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww.


 • Account Options.
 • dla singli chróścina!
 • pszów szukam kochanka!
 • Skwer im. Czesława Gartycha?

Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trzcianne po wyborach

Zaloguj się   Użyj Facebooka. Potrzebujesz konta?


 • Trzcianne po wyborach - strona - Mońki - Forum www.goodcall.pl - strona .
 • Nawigacja po wpisach.
 • klub singli rymań!
 • Zrzuty ekranu.
 • szybkie randki forum ujsoły!
 • portal randkowy i okolice gmina miechów!
 • spotkanie singli szczecińska!

Zarejestruj się! Mapa trasy wycieczki Poznaj Ptaki na Green Velo.

Spotkanie po 50 latach

Biebrzański Park Narodowy. Projekt "Budowa strony internetowej Gminy Rajgród dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Zadaj pytanie burmistrzowi. Licznik odwiedzin W tym miesiącu: W sumie: