GoodCall Nasze usługi

LONG LISTA.

Potrzebujesz niewielkiej pomocy w procesie rekrutacyjnym?
Pierwszym krokiem GoodCall jest upewnienie się, że rozumiemy kulturę Twojej firmy i kluczowe kryteria dotyczące danej pozycji. Bazujemy na efektywnej komunikacji i Twojej własnej prezentacji. Następnie przeszukujemy rynek, korzystając z naszej sprawdzonej metody aktywnego pozyskiwania talentów. Wykorzystujemy w tym celu liczne media społecznościowe, tajne narzędzia i autorskie hacki oraz sztuczki. Kandydaci są następnie sprawdzani, po czym prezentowana jest długa lista.
Doręczenie: Typowy czas przygotowania to 3 dni
Prześlij opis stanowiska

SHORT LISTA.

Preferujesz żebyśmy to my byli odpowiedzialni za pierwszy kontakt z kandydatami?
Zaczniemy od fazy long listy, a następnie przeskanujemy w Twoim imieniu każdego kandydata. Zidentyfikujemy i zaangażujemy w proces tych najbardziej utalentowanych, korzystając z naszych magicznych metodologii wspartych kreatywnymi filmami, wszystkimi mediami społecznościowymi i viralowymi rozwiązaniami offline. Każdy kandydat zostanie CI zaprezentowany wraz z danymi kontaktowymi.
Doręczenie: Typowy czas przygotowania to 10 dni
Prześlij opis stanowiska

MAPOWANIE RYNKU.

Chcesz dowiedzieć się więcej o określonej branży lub specyficznej części rynku?
Nasz zespół przeanalizuje Twoje potrzeby i dotychczasowe doświadczenia, upewniając się, że rozumiemy, jaki jest cel i oczekiwany wynik. Wtedy to nasi utalentowani Łowcy Talentów przekopią się przez rynek, odnajdując odpowiednie trendy i informacje, aby zapewnić Ci głębszy wgląd w wybraną lokację, grupę zawodową lub branżę.
Doręczenie: Zależy, może trwać od 3 do 7 dni
Prześlij opis stanowiska